: Domů : : Kontakt : : Přihlásit :
Domů > Uživatelské galerie > Fotbal KT > Fotbalové jaro 2009
Barážové utkání Žlutice : OFS K. Vary - Klatovy   1 : 8
Výběr OFS Klatovy se v soutěži Talent cup probojoval do republikového finále ve Velkých Losinech ve dnech 1.-3. června.  Jedná se o hráče ročníku narození 1996 a mladší. Výběr našeho okresu hrál barážové utkání s výběrem okresu Karlovy Vary. Utkání hrané v Žluticích bylo jednoznačnou záležitostí. Soupeř od prvních minut tahal za kratší konec a bylo jen otázkou, kolik míčů bude domácí brankář lovit ze své sítě. Utkání nakonec skončilo jednoznačným výsledkem 1:8 pro OFS Klatovy.

Barážové utkání Žlutice : OFS K. Vary - Klatovy 1 : 8

Výběr OFS Klatovy se v soutěži Talent cup probojoval do republikového finále ve Velkých Losinech ve dnech 1.-3. června. Jedná se o hráče ročníku narození 1996 a mladší. Výběr našeho okresu hrál barážové utkání s výběrem okresu Karlovy Vary. Utkání hrané v Žluticích bylo jednoznačnou záležitostí. Soupeř od prvních minut tahal za kratší konec a bylo jen otázkou, kolik míčů bude domácí brankář lovit ze své sítě. Utkání nakonec skončilo jednoznačným výsledkem 1:8 pro OFS Klatovy.